Dołącz do nas

Sprawdź jakie działania zrealizowaliśmy
Zobacz z kim współpracujemy i kto nam zaufał

Referencje

I have had the pleasure working with Jasmina and Lukasz throughout the last two years. They have proven to be an important network partner for us, since they are a very competent team that complement each other: Jasmina with a strong funding and internationalization mindset, and Lukasz with his business and tech background. We are looking forward to work closer in the near future and to establish even more cooperation between Danish and Polish companies within biomass, bioenergy and resource efficiency.

Claus Mortensen
Site and Project Manager, Agro Business Park and The Danish Innovation Network for Biomass

Centrum Bioimmobilizacji i Innowacyjnych Materiałów Opakowaniowych jest rzetelnym i godnym zaufania partnerem, nieocenionym w zakresie wsparcia w prowadzeniu prac badawczo-rozwojowych i pozyskiwaniu grantów na projekty badawcze. Przystąpienie do Klastra Natureef koordynowanego przez CBIMO pozwoliło naszej Firmie uzyskać dostęp do najnowszych informacji o trendach w branży,prognozowanych kierunkach rozwoju.

Michał Sikorski
KB Folie Polska Sp. z o.o.

CDM Sp. z o.o. konsekwentnie kontynuuje projekt dywersyfikacji działalności w kierunku zaawansowanego przetwórstwa opakowań giętkich. Szybki rozwój był i jest realizowany poprzez kolejne wdrożenia nowych technologii i produktów w czym wsparli nas naukowcy współpracujący z Klastrem Natureef. Nasi partnerzy z Natureef wskazali nam potencjalne kierunki rozwoju, trendy rynkowe, nowe technologie oraz zmiany w prawie, które będą miały znaczenie dla przyszłości naszego biznesu. Możliwość realizacji projektów badawczych w CBIMO, wsparło pozyskanie dofinansowania na wdrożenie produkcji innowacyjnych funkcjonalnych opakowań.

Krzysztof Janiak
Dyrektor Zarządzający CDM Sp. z o.o.
Close Menu